elenco Aziende - HOME PAGE -

LINE Homme - Fall
< SALERM BACK

Produktet Man- bojë - SALERM


LINE HOMME - FALL
Linea Homme - anticaduta
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 75715 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

LINE Homme - Fall
Linea Homme - anticaduta
Tags Salerm Kozmetikë Homme ka krijuar një linjë të veçantë për të luftuar dhe për të parandaluar humbjen e flokëve.

Tags Controle prapambetje shampo locion 1 + 2
Trajtimi specifi c në një shampo me komponimet që ndihmojnë në parandalimin e humbjes së flokëve dhe të sigurojë ushqim shtesë.
Metoda e përdorimit :. për përdorim të përditshëm, aplikoni një sasi të vogël, masazh dhe të lënë për disa minuta në mënyrë që përbërësit aktiv mund të veprojë dhe pije
kuti : 250 tub ml.Tags

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy